KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14456181
nr 1445 6181
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Etsning, Bildmått: 22x29, yttermått inklusive ram: 45x578 cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:59:14
1.000 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall